Csapatunk

Dr. Liktor Zsuzsa Ágnes

Dr. Liktor Zsuzsa Ágnes

Ügyvéd

JOGTERÜLETEK
  • Filmjog, Médiajog
  • Kereskedelmi jog
  • Szellemi alkotások joga, szerzői jog
  • Társasági jog
  • Ingatlanjog
  • Munkajog
  • Kötelmi jog
KAMARAI TAGSÁG
  • Budapesti Ügyvédi Kamara
NYELVISMERET
  • Angol
ISKOLAI VÉGZETTSÉG
  • Jogi doktori diploma, Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar
  • Adójogi szakjogász diploma, Eötvös Lóránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar Jogi Továbbképző Intézet

Tudjon meg többet

Dr. Liktor Zsuzsa Ágnes

Dr. Liktor Zsuzsa Ágnes ügyvéd elsősorban film-, média-, társasági-, ingatlan-, kereskedelmi-, munkajogi és szerzői jogi ügyekben működik közre. Az elmúlt években hazai filmgyártók általános képviseletét látta el magyarországi filmgyártási és -forgalmazási ügyekben, és jogi tanácsot adott a Magyar Nemzeti Filmalap alapítása és működése során. Emellett jogi tanácsot adott egy vezető amerikai streaming szolgáltató részére hazai alapítású regionális ügyfélszolgálati iroda létesítése kapcsán és jelenleg is közreműködik magyarországi ingatlanbefektetések és egy nemzetközi társaság globális átalakulásának hazai vonatkozású jogi kérdéseinek megoldásában.

Ügyvédjelöltként tagja volt egy washingtoni székhelyű nemzetközi ügyvédi iroda társasági és kereskedelmi jogi szakmai csoportjának. A társasági és kereskedelmi ügyek mellett az ingatlanjog, a szellemi alkotások joga, valamint a gyógyszerjog területein szerzett tapasztalatot.

A Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karán szerzett jogi diplomát. Ezt követően az Eötvös József Tudományegyetem Jogi Továbbképző Intézetében adójogi szakjogász végzettséget szerzett.

Dr. Liktor Zsuzsa Ágnes a Budapesti Ügyvédi Kamara tagja.

A magyar mellett a munkanyelve az angol.

Kérdése van?

Kapcsolat

Írjon nekünk!

Kérjük adja meg adatait és röviden írja le a kérdését, kollégáink hamarosan válaszolnak!

    Elolvastam és megértettem az Adatvédelmi Tájékoztatót, és hozzájárulok ahhoz, hogy a KNP LAW felhasználja az adataimat a tájékoztatóban foglaltak szerint.

    Hozzájárulok ahhoz, hogy marketing célból felkeressenek.

    CONFERENCE BLEUE

    A KNP LAW 2007 óta tagja a Conference Bleue-nak. További infomációért, kérjük kattintson az oldalra!A KNP Law a GBL Alliance-hoz 2021-ben csatlakozott. További információért, kérjuk kattintson az oldalra!